שימו  ! החוקים נכתבו לאחר מחשבה רבה, מתוך נסיון רב ובשביל להגן עליכן ועליכם. הם לא נועדו בשביל “לחפור” או “להכביד” ומי שלא יכבד אותם ימצא את עצמו ברשימה שחורה שלנו!
 1.  ידוע לי שכל סוג של מגע גופני מחייב קבלת רשות מפורשת! תוך כדי מגע גופני האדם שאיתנו עלול לשנות את דעתו. זו זכותו המלאה, זה מקובל ואנחנו נהיה רגישים ומכבדים! ”לא זה לא“ בכל שלב!
 2. לא אשפוט לרעה לבוש (או העדרתו) של המשתתפים במסיבה. לטובה רצוי ואף מבורך.
 3. לא אשפוט שום פעילות מינית של המשתתפים במסיבה! גם היא לא מוכרת לי או לא לטעמי. להזכירכם, אצלנו מעודדים מיניות מכל המינים, צבעים, מגדרים וסוגים!
 4. ידוע לי שאני עלול לקבל הזמנות לפעילות מינית מהמשתתפים האחרים, הזמנות הן מקובלות כל עוד הן נעשות מתוך כבוד ולא בצורה מטרידה. אנחנו עובדים מאוד קשה על מנת ליצור מרחב בטוח לנשים וגברים (וכל מי שעל הרצף שבינהם) להרגיש חופשיים להכיר אחרים ולחגוג את המיניות שלהם.
  תמיד מותר לסרב! הסירוב יהיה מנומס כמו ההצעה עצמה! קיבלתם סירוב? לא זה לא! כבדו והמשיכו הלאה.
 5. אצלנו מותר ורצוי להחמיא! להחמיא על עיניים יפות, חזה שופע ואיבר מבורך. אנחנו לא במשרד, ולא ברחוב, אנחנו משקיעות ומשקיעים מאוד במראה שלנו והערב נשמח לקבל מחמאות על כולו.
  נגרמה לכם מבוכה או לא נעים לכם מכל סיבה? פשוט תגידו : “תודה, אבל זה לא נעים לי” אמרו לכם שלא נעים, הפסיקו מייד והמשיכו הלאה!
 6. ידוע לי שחל איסור מוחלט על צילום או הקלטה בכל שטח המסיבה! אסור להוציא פלאפונים בשטח המועדון!!
 7. חובה לשמור על הדיסקרטיות של המשתתפים! מה שקורה במסיבה נשאר במסיבה!
 8. תקפו אותכם מינית או בכל צורה אחרת? חובה לדווח לצוות dm ים! לשם כך הם נמצאים בכל שטח המועדון! תוכלו לזהות אותם לפי זוהרון על היד .
 9. חובה להישמע להוראות הצוות!
 10. חובה לזרוק זבל לפח! תהיו מתורבתים!
 11. תירוץ כמו “אבל הייתי שיכור” לא מתקבל אצלנו! קשה לך לשלוט בעצמך תחת השפעת אלכוהול? אל תשתה!
 12. אני מתחייב כי קראתי את פירוט האירוע (מי שקיבל הזמנה ומתכוון להגיע).
 13. דרס קוד הוא חובה ועלול להשתנות ממסיבה למסיבה !
 14. המסיבות שלנו הן פרטיות למוזמנים בלבד ואין לאף אחד את הרשות להגיע עם אדם שלא קיבל מאיתנו הזמנה! גם אם מדובר בבני זוג! מי שרוצה לקבל הזמנה שולח הודעה לדף שלנו ועונה על השאלות !